Слухаючи Трампа

Список форумов ГДР

Описание: Форум Григория Радченко
Модератор: Vova Kran

Слухаючи Трампа

Сообщение #1 grigori37 » 12 января 2017, 10:32

Вчора,11 січня 2017 року, вперше слухав президента США, Трампа. Таку можливість забезпечив Європі телевізійний канал Euronews, транслюючи його передінавгураційну пресконференцію з перекладом на російську мову. До цього черпав відомості про нього і його президенські обіцянки лише із Інтернета. На їх основі склалося враження про Трампа як людину ігноруючу правила етики, з неприкритою культурним шашаром інстинктивною поведінкою, егоістичну і нахабну,з відвертим стремлінням до вершини ієрархічної піраміди. З моєї точки зору така характеристика людини є негативною, але очевидно що я помиляюсь, народ вибрав Трампа. Йому (народу), напевне, більше подобаються лідери впевнені і наглі ніж розсудливі і альтруістичні. Бути підлеглим , жити по чужим командам, легше ніж самому приймати рішення в рівноправному середовищі. Очевидно це добре знав і Трамп і та команда, що вела його до перемоги.

На пресконференції Трамп говорив про таке:
Він буде чесним і не використовуватиме президентство на користь своєму бізнесу. Така вимога конституції США, так що іншого він сказати не міг: він буде відсторонений від управління своїм бізнесом.
Він швидко і за гроші США побудує стіну на кордоні з Мексикою, і покладе край нелегальній еміграції (відгородиться від бідності), і принудить Мексику оплатити витрати за стіну. Мені такий спосіб возвеличити США здається невірним і це видно по кордону США з канадою: канадці не біжать до сусідів на заробітки, бо живуть не гірше громадян США. То замість стіни було б краще співпрацювати з Мексикою так, щоб люди жили там краще і не покидали свою батьківщину. Тоді б Мексика боролася із нелегальними емігрантами, а в США був би мир і спокій. Надійний сусіда, що може бути кращим?
Він обіцяє примуситти корпорації повернути свої виробництва із-за кордону, де вони мають дешеву робочу силу і кращі кліматичні умови, в США, чим забезбечити зайнятість американців і збільшити число безробітних в інших місцях. Якщо так станеться, то громадяни США стануть багатшими ніж є зараз, а ненависть до них за межами держави виросте.
Він намірений відмінити страхову медицину, це коли громадяни вносять регулярно гроші в спеціальні каси, а при захворенні лікуються безкошновно. Систему запровадив Барак Обама, Трамп вважає її неєфективною і обіцяє запропонувати кращу. Тут сказати нічого, системи Трампа ще ніхто не бачив, можливо вона і дійсно виявиться підходящою для більшості американців.
Кібератаки, піратство, він вважає злом нашого часу. Займаються ними ті, що немають грошей. У американців грошей багато, є що красти, і є кому пакостити від злості за власну неудачливість, от хакери піратствують. Росіяни в цьому ділі тримають першість із 13 «найуспішніших» виявлених хакерів 9 –росіяни. Єсть вони і в інших країнах.Трамп уже дав команду відповідним відомствам в трьохмісячний термін підготувати програму по захисту держави від кібератак. Що то буда за захист і наскільки він можливий взагалі побачимо.
На відповідь, що ніби-то в Росії мається компромат на нього, Трамп не витрачав багато слів: «Брехня». Цікаво, хто вкидає таку неаргументовану провокацію і з яким наміром?
Про Китай, Євросоюз, НАТО, Сірію, Україну Трамп нічого не говорив. Про Росію згадав, і замітив: «Звідкіля пішла думка, що Ілларі Клінтон могла б говорити з Путінич жорсткіше ніж я?»
Загалом, після пресконференції до своєї характеристики Трампа хочеться добавити - в політиці він білше бізнесмен націоналіст ніж республіканець. Будемо чекати інавгурації, що він скаже там.
grigori37
Легенда сайта

Вернуться в ГДР

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость

cron