Трамп президент

Список форумов ГДР

Описание: Форум Григория Радченко
Модератор: Vova Kran

Трамп президент

Сообщение #1 grigori37 » 15 ноября 2016, 05:55

Подією, що зколихнула увесь світ, стали вибори президента США. Вони відбулися 8 листопада і принесли несподіванку для всих, хто цікавиться міжнародною політикою, найважливішим творцем якої є ця багата і сильна держава. Про вплив США на міжнародні діла всього не скажеш, він великий. В цій країні найкращі наукові заклади, найпередовіші технології, найуспішніші університети, наймогутніша військова машина, найбільше золота, найстабільніші гроші. Всього цього країна досягла завдяки ефективній системі управління економікою, яка розвинулася на грунті того, що люди різних національностей приїхали в америку як емігранти і не мали територіальних і релігійних претензій, і обєднувало їх лише бажання заробити грошей щоб вижити, а державний устрій давав найбільше шансів цього досягти. І тепер всяка меньша і бідніша країна рада подружитися з США і отримати від неї різні допомоги і захист.

Американці виховували свою систему цінностей і намагалися її розповсюдити, так як росіяни свій «русский мир», англійці – самостійність, французи –незалежність і т.д. Останні десятиліття стабільність системи управління США забеспечувалася демократією яка живилася на вищезгаданому грунті. Але плинув час люди США приросли до землі де живуть, стали вважати її своєю, а себе кращими і талановитішими за інших. Це вимагало коректировки традиційних американських цінностей і правляча еліта США потрібний момент прогавила.

Багато політиків, різних експертів, економістів, військових і рядових людей думали і бажали, щоб усе лишилося як є. Хоч Трамп і кричав на все горло, що намірений замінити ідею - «американський спосіб життя для усіх людей на Землі» націоналістичною - «американці кращі, талановиті, успішні і усі ці якості треба використати виключно на їхній добробут, а інші нехай турбуються про себе самі», мало хто розібрався в цій суті .

Хіларі Клінтон, провідника стабільності, американці на виборах провалили. І якщо Трамп буде здійснювати свою передвиборчу програму, то народ америки розколиться на дві частини: одна буде підтримувати стару ідею «аметиканський спосіб життя для всіх на Землі», інша відстоюватиме ідею: « навіщо нам всі, огородимося високим парканом і будемо будувати рай для себе». Яка із цих ідей справедливіша і краща залежить від точки зору, а де знаходиться та точка зору напевне ніхто не знає. Вирішувати людям доведеться всліпу, напомацки.

Я думаю, що Трамп так же далекий до розуміння державного управління як наш бувший президент Янукович, просто, він не розуміє за що береться. Його риторика і поведінка склала враження, що він людина погано вихована, примітивна і агресивна, інстинкти і емоції - на поверхні. Одне дивує, як така особина могла стати міліардером, адже для цього, я думаю, необхідні і аналітичний розум, і цілеспрямованість, і воля?

Безсумнівно, якась група людей вела його. В ній були «розумні» люди. Вони орієнтувалися на примітивізм натовпу, в якому завжди дураки складають більшість. В умовах демократії це безпрограшний варіант з непередбаченими, під час небезпечними, наслідками. Огородитися високим парканом і будувати рай для американців - відвертий нацизм. Людство вже осудило цю ідеоловію (Гітлеризм), то невже вона захопить таку велику і могутню країну як США? Жаль, якщо так станеться.
grigori37
Легенда сайта

Вернуться в ГДР

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость

cron