Добавить в закладки Наша группа
Сегодня: 19.10.2017
Второй знаменатель
 
 
Опрос
После окончания университета собираетесь ли работать по специальности?
 Да, собираюсь. - 47 %
 Нет, не собираюсь. - 9 %
 Не знаю. - 27 %
 Уже работаю НЕ по специальности. - 7 %
 Уже работаю ПО специальности. - 8 %
Голосовало: 451
Другие опросы
Реклама
RSS / РСС

RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap

НГУ – лідер національної освіти

За результатами XX Міжнародної спеціалізованої виставки „Освіта та кар’єра – 2011” та VIІI міжнародної виставки закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном ”, що пройшли днями у Національному центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” (м. Київ) - НГУ визнано лідером національної освіти.

Як стверджують організатори виставки, її основними цілями є привернення уваги суспільства до освіти та пропагування досягнень України в цій сфері, сприяння формуванню єдиного українського освітнього простору та інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном, а також поширення інформації щодо вакансій та консультування з проблем працевлаштування.

Загалом у виставках „Освіта та кар’єра – 2011”та «Освіта за кордоном» взяли участь: 72 вищих навчальних заклади України ; 5 навчальних курсів різних напрямків; 30 міжнародних організацій та освітніх агенцій; 2 видавництва; 4 інтернет-проекти; 12 компаній-роботодавців, які представляють вакансії для молоді; 58 закордонних вищих навчальних закладів з США, Франції, Великобританії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти, Болгарії.

Слід зазначити, що серед вузів Дніпропетровщини єдиним представником на спеціалізованій виставці „Освіта та кар’єра – 2011” вже вкотре був Національний гірничий університет, який представив свої напрацювання у галузі освіти, способи вирішення проблеми працевлаштування студентів та інші досягнення.

Учасникам виставки: начальнику відділу маркетингу НГУ Едуарду Шляхову, доценту Ірині Мацюк та студенту гр. ЕК-10-1 Олександру Дудневу випала приємна місія отримати диплом про почесне звання «Лідер національної освіти», присвоєний колективу Національного гірничого університету «За багаторічну науково-педагогічну діяльність по розбудові національної освіти», та Золоту медаль у найскладнішій номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи».

Опубликовано: 28.11.11 23:18 | Просмотров: 3119 | [ + ]   [ - ]   | Печать
В этом разделе:
Доступно только зарегистрированным пользователям

Вход

Имя:

Пароль:Забыли пароль?

Регистрация


 
 
© 2017 www.rednes.com Яндекс цитирования